فروش و درآمد پردازنده های AMD Ryzen 3000 در آلمان مجدد از اینتل پیشی گرفت!!!

آیا AMD پس از عرضه ی پردازنده های سری Ryzen 3000 موفق ظاهر شده یا خیر؟

Mindfactory.de یکی از محبوب ترین خرده فروشان سخت افزار رایانه های شخصی آلمان است ، و گرچه داده های فروش پردازنده های آن نماینده فروش در کل جهان نیست ، اما به ما این امکان را می دهد که تغییر در بازار فروش پردازنده های اینتل یا ای ام دی را به خوبی رصد کنیم.
اگرچه در ماه های اخیر و پس از عرضه پردازنده های نسل 3000 ای ام ادی و نسل 9 اینتل،میزان فروش،رقابت و به دست آوردن سهم بازار میان دو کمپانی به شدت فرا رفته اما به نظر میرسد که AMD با تکیه بر قدرت پردازنده های سری Ryzen 3000 و همچنین قیمت بسیار مناسب تر و اقتصادی تر نسبت به رقیب خود موفق به کسب سهم بازار بیشتر شده است.

کمپانی AMD از فروش 68٪ کل پردازنده ها و درآمدزایی به اندازه اینتل در ماه ژوئن به فروش 79٪ از کل پردازنده ها و درآمد سه برابر بیشتر از اینتل در ماه ژوئیه رسیده است.
این امر به دلیل تقاضای زیاد برای Ryzen 3000 که بیش از نیمی از پردازنده های AMD فروخته شده در فروشگاه ها را در ماه ژوئیه نشان می دهد و با توجه به قیمت بسیار بالاتر Ryzen 3000 در مقایسه با سری های نسل قبلی 2000 این اتفاق بر خلاف تصور افتاده است.

به نظر می رسد که Ryzen 3000 تقاضا برای پردازنده های Intel یا حتی سری Ryzen 2000 نسل قبل را تحت تأثیر قرار نداده است. در عوض ، به نظر می رسد که Ryzen 3000 مشتریانی را که علاقه ای به خرید پردازنده های Ryzen 2000 یا پردازنده های 8 و 9 اینتل اینتل ندارند ، جذب کرده است. فروش کلی Mindfactory از نظر واحد و پول نقد از ماه جولای به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

کمپانی AMD از فروش 68٪ کل پردازنده ها و درآمدزایی به اندازه اینتل در ماه ژوئن به فروش 79٪ از کل پردازنده ها و درآمد سه برابر بیشتر از اینتل در ماه ژوئیه رسیده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.