• صفحه اصلی
  • >
  • تکنولوژی
  • >
  • پردازنده های AMD EPYC به همراه تیم RED HAT توانستند 14 رکورد جهانی را ثبت کنند

پردازنده های AMD EPYC به همراه تیم RED HAT توانستند 14 رکورد جهانی را ثبت کنند

پردازنده های Epyc Rome AMD با بهره گیری از Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 7 و RHEL 8 و سیستم عامل (OSes) توانستند 14 رکورد جهانی را در عملکرد برای بارهای کاری خاص در مرکز داده های خود بشکنند.
طبق اطلاعات وبلاگ Red Hat که جزئیات این دستاورد را نشان می دهد ، تیم مهندسی REDHAT از سخت افزار نمونه اولیه تیم استفاده کننده برای یکپارچه سازی تغییرات خاص پردازنده های Epyc Rome AMD استفاده میکنند ، که سپس به بالادست نسخه های پشتیبانی شده RHEL سیستم فشار می یابند. تیم های توسعه و مهندسی این شرکت بیش از یک سال است که با AMD کار کرده اند و آزمایش و اعتبارسنجی پردازنده های جدید Epyc را انجام داده اند ، که نتیجه آن چندین معیار با استفاده از سیستم عامل های Red Hat بود.
این تیم ها معیارهای مختلفی را انجام دادند که شامل (SQL Server (TPC-H عملکرد جاوا (SPECjbb2015) ، مدخل (IoT (TPCx-IOT ، حجم کار شلوغ پایگاه داده (TPCx-V) و سیستم های داده بزرگ (TPCx-HS) بود.
می توانید نتایج معیار مشترک شده توسط Red Hat را در زیر مشاهده کنید:

جای تعجب نیست که REDHAT احساس می کند رکورد های جدید بدست آمده جهان ثابت می کند که سیستم عامل متمرکز شرکت در کار با بارهای مقیاس شده قابل قبول است. نرم افزار آن حتی در هنگام اجرای سخت افزار با تعداد زیاد هسته ، مانند CPU های جدید Epyc AMD ، خود را ثابت کرده است.
red hat همچنین خاطرنشان كرد كه شركا و مشتریان خود نیز استفاده از RHEL 7 و 8 را برای انجام معیارهای بارگیری شدید انجام داده اند كه محدوده مقیاس پذیری سیستم عامل های RHEL و همچنین CPU های AMD را زیر فشار قرار می دهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.