کمپانی AMD به زودی از پردازنده های سری 3000 PRO رونمایی میکند

کمپانی AMD قصد دارد تا بزودی نسل جدیدی از پردازنده های RYZEN PRO،AHLON PRO&Picasso PRO APU رونمایی کند

کمپانی AMD اعلام کرد بزودی خط تولید پردازنده های Ryzen PRO را که متناسب با کاربران حرفه ای طراحی شده است را راه اندازی کند.ترکیب جدید در حال حاضر در سطح جهانی در دسترس است و شامل مدل های سری Ryzen 3000 با گرافیک Radeon Vega به همراه مدل های AMD Athlon PRO است. AMD همچنین افشا کرده است که HP و Lenovo سیستم هایی را در دست اجرا دارند که باید در ماه های آینده تولید و منتشر کنند.
ترکیب جدید شامل مدلهای دسکتاپ 7 نانومتری در سری Ryzen 5,7,9 است که در همین رابطه از اولین مدل Ryzen 3900 PRO با توان مصرفی 65وات رونمایی کرد که اخیراً در لیست هایی از Biostar و کمیسیون اقتصادی اوراسیا (ECC) ظاهر شده است.
AMD همچنین Ryzen 5 PRO 3400G و 3400GE را به همراه مدل های Ryzen 3 3200G و 3200GE که هنوز هم با معماری +ZEN در فرآیند 12 نانومتری قرار گرفته اند اعلام کرد.

مشخصات تأیید نشده است

پردازنده Ryzen 9 3900 همانند همتای قوی تر خود Ryzen 9 3900X ، دارای 12 هسته از خانواده Zen 2 و 24 رشته است اما از105W به 65W می رسد. با این احتساب فرکانس های پایه به 3.1 الی 4.3 گیگاهرتز باز می گردانند.بدین ترتیب با مشخصات مشابهی که ما از این مدل غیر X شاهد خواهیم بود در هنگام ورود به بخش اصلی دسک تاپ به بازار که تصور می کنیم باید به زودی با توجه به این که همتای خود در حال حاضر با سری PRO آغاز کرده است ، ظاهر شود.
پردازنده Ryzen 7 PRO 3700 با هشت هسته و 16رشته همراه با مشخصات یکسان با مدل اصلی AMD 3700X ارائه شده است ، البته با اضافه کردن ویژگی های مناسب برای بازار حرفه ای ها ما می توانیم برای Ryzen 5 PRO 3600 که تقریباً مشابه Ryzen 5 3600 است ، همین را بگوییم.

پردازنده های دسک تاپ Ryzen Pro با گرافیک Radeon Vega

APU های Ryzen 5 و 3 PRO ‘Picasso’ اخیراً در لیستی از شرکت ASRock که سازنده مادربرد میباشد منتشر شد. این واحدها دوباره شبیه به همتایان اصلی خود هستند ، فکر می کنیم مدل های GE با درجه TDP 35W پایین تر قرار دارند.

پردازنده دسکتاپ Athlon PRO با گرافیک Radeon Vega

مدل Athlon PRO 300GE هم به زودی اضافه خواهد شد. این مدل از 35W برخوردار است و از قابلیت های تقویتی برخوردار نیست ، به این معنی که در یک هسته 3.4 گیگاهرتز در دو هسته پیچیده خود عمل می کند. همانطور که انتظار می رود قسمت بسیار حساس قیمت میباشد ، فقط با 3 واحد محاسباتی Vega (CU) همراه است.
مدل های Ryzen و Athlon PRO دارای ویژگی های متناسب با بازار حرفه ای هستند ، مانند ویژگی های امنیتی و قابلیت تضمینی تقویت شده در مجموعه GuardMI AMD. این شامل یک پردازنده امنیتی و رمزگذاری کامل حافظه سیستم “AMD Guard” است.
HP دارای دو سیستم همراه با پردازنده های جدید است:
HP EliteDesk 705 G5 Small Form Factor اولین رایانه دسکتاپ AMD با قدرت درایو dual-M.2 در جهان است و با عملکرد قدرتمند ، قابلیت توسعه ، قابلیت مدیریت و امنیت انعطاف پذیر برای محیط کار مدرن ارزش چشمگیری را فراهم می کند. HP EliteDesk 705 G5 SFF درماه سپتامبر با قیمت 669 دلار عرضه میشود.
HP EliteDesk 705 G5 Desktop Mini کوچکترین و قدرتمندترین رایانه کلاس تجاری AMD Ultra Small Form Factor (USFF) است. با وجود بسیاری از گزینه های قابل تنظیم و امنیت داخلی و قابلیت کنترل در یک طراحی جمع و جور ، این مینی دسکتاپ با liteDesk 705 G5 DM درماه نوامبر با قیمت 679 دلار در دسترس خواهد بود.

Lenovo همچنین چندین سیستم جدید در دست طراحی و ساخت دارد

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.