• صفحه اصلی
  • >
  • بازی
  • >
  • با خرید پردازنده یا کارت گرافیک های AMD بازی های منتخب پیشنهادی هدیه بگیرید

با خرید پردازنده یا کارت گرافیک های AMD بازی های منتخب پیشنهادی هدیه بگیرید

کمپانی AMD با تمدید برنامه Raise the Game در نظر دارد تا نظر کاربرانی که قصد خرید کارت گرافیک های RADEON و پردازنده های RYZEN را دارند جلب کند.
نکته مهم در همه موارد اینست که سه ماه اشتراک Xbox Game Pass را برای رایانه شخصی دریافت خواهید کرد و به شما امکان می دهید تمام بازی ها (ده ها مورد از آنها) را در بایگانی خود داشته باشید،از جمله بازی محبوب Gears 5 که اخیراً منتشر شده است.
علاوه بر این ، اگر یک کارت گرافیک از سری AMD Radeon RX یا بالاتر خریداری می کنید ، می توانید یک بازی از بین بازی های Borderlands 3 و Breakpoint Ghost Recon Ghost از Tom Clancy را انتخاب کنید.

کارت های گرافیکی AMD Radeon واجد شرایط

بسته ‘Raise the Game’ همانطور که در ابتدا گفته شد ، به پردازنده های Ryzen را نیز شامل میشود. در این حالت ، فراتر از سه ماه Xbox Game Pass برای رایانه شخصی ، شما می توانید یک بازی بین Borderlands 3 و Outer Worlds (در اواخر این ماه) را با CPU های میان رده انتخاب کنید ، در حالی که CPU های سطح بالا ( Ryzen 7 3800X و تمام سری Ryzen 9 3000) هر دو بازی را در اختیار شما قرار می دهند.

پردازنده های واجد شرایط AMD Ryzen

برای کسانی که علاقه مند هستند بازی Borderlands 3 را به عنوان بخشی از جایزه رایگان “Raise the Game” انتخاب کنند ، یک سورپرایز در بازی نیز وجود دارد.

با کارت های گرافیک AMD Radeon RX 5700 خود را برای اجرای هر چه بهتر با پتانسیل فوق العاده بالاتر و حداکثری در بازی ها آماده کنید. در Borderlands 3 با یک بازی ساز ارتباط با دستگاه AMD Echo در یک بازی ماجراجویی ضرب و شتم مستقر شوید یا به عنوان یک سرباز Elite Spec Ops در Breakpoint Ghost Recon® Break Tom Clancy با یک بازی AMD Clan Emblem و Shirt آماده شوید. (AMD Echo Device Skin در تاریخ 8/8 یا قبل از بازی در دسترس خواهد بود.) در هر بازی که هدایت می شوید ، با کارتهای گرافیکی Radeon ™ RX بهترین تجربه و عملکرد بازی را بدست آورید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.