AMD ماه آینده برای پردازنده های AMD RYZEN میکرو کد جدیدی منتشر میکند

انتشار دهنده آلمانی Planet 3DNow! اطلاعات جالبی را هنگام پخش “نمایش MSI Insider Show” در YouTube به دست آورد. اریک ون بوردن ، یکی از مجریان نمایش و مدیر بازاریابی در شرکت MSI فاش کرد که یک میکرو کد جدید AMD باید ماه آینده منتشر شود. بنا بر گزارش این سایت میکرو کد جدید بیش از 100 پیشرفت مختلف برای صاحبان CPU های AMD Ryzen به ارمغان خواهد آورد.

میکرو کد پایین ترین سطح از مجموعه های دستورالعمل پردازنده است. شما می توانید آن را به عنوان سیستم عامل برای CPU خود تنظیم کنید ، و به طور معمول از BIOS مادربرد بارگیری می شود.
وان بوردن همچنین اظهار داشت كه AMD هفته آینده BIOS جدید را عرضه می كند.مدیر بازاریابی MSI به طور خاص نسخه آن را ذکر نکرد ، اما ما گمان می کنیم BIOS با میکرو کد جدید AGESA 1.0.0.4 باشد. Van Beurden توضیح داد که BIOS ابتدا از طریق منتشر کننده عبور می کند ، که مسئولیت به روزرسانی کد BIOS را بر عهده دارد. تولید کنندگان مادربرد پس از انتشار آن را دریافت می کنند و احتمالاً چند هفته را برای خاتمه دادن به بایوس و تطبیق آن برای هر مدل می گذرانند.

ون بوردن خاطرنشان كرد كه این 100 مورد ارتقا و پیشرفت آنها شامل ویژگی های جدید و پیشرفت های دیگر هستند.اما متاسفانه اطلاعات بیشتری از این پیشرفت ها ارائه نکرد.
زمان انتشارETA برای سیستم عامل جدید مادربرد ماه نوامبر است. با این حال ، ما احتمالاً قبل از آن شروع به دیدن نسخه های بتا خواهیم پرداخت.

AMDFARSI

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.