گرافیک های سری AMD RX 5700 فروش بسیار بالایی را تجربه میکنند

آخرین گزارش های مالی AIB نشان می دهد که جدیدترین نسل گرافیک کمپانی ای ام دی Radeon RX 5700 بسیار سریع به فروش می رسد.شرکت TULاز شرکای کمپانی AMD و صاحب شرکت تابعه PowerColor درآمد خود را با رشد 103 درصدی در Q3 2019 افزایش داده است.

در حالی که AMD قرار نیست تا پایان ماه نتایج مالی سه ماهه خود را اعلام کند،موفقیت عظیم مالی TUL به دلیل این که یک AIB اختصاصی AMD است،یک شاخص مستقیم از آنچه انتظار داریم در فروش گرافیک های ای ام دی را ببینیم منتشر کرده است.

گرافیک های AMD RADEON در آسیا و اروپا فروش فوق العاده ای داشته اند.

سود مالی TUL نتیجه مستقیم فروش گرافیک های سری Radeon RX 5700 است که در اوایل تابستان معرفی شده است. مدتی طول کشید تا نسخه های AIB مرجع از AMD Radeon RX 5700 & Radeon RX 5700 XT منتشر شوند. با این حال ، از زمان انجام این کارها ، آنها فروش خوبی در سراسر جهان داشته اند.

آنها به خصوص در اروپا و آسیا عملکرد خوبی دارند. سایت آلمانی Computerbase گزارش می دهد که 3 کارت محبوب گرافیکی مشهور که خوانندگان در سایت به دنبال آن بودند ، همه کارتهای گرافیکی Navi بوده اند که فروش کارتهای سفارشی PowerColor و Devil Red و کارتهای RED DRAGON نیز به خوبی انجام شده اند.

علاوه بر این ، آخرین داده های سایت Mindfactory نشان می دهد که این سایت تنها در هفته های اخیر بیش از 8000 هزار کارت گرافیک سری Radeon RX 5700 فروخته است!!! که اکثر آنها راه حل های AIB سفارشی بودند. انواع AIB سفارشی سری Radeon RX 5700 فقط مدتی است که در بازار حضور پیدا کرده اند ، در حقیقت بسیاری از آنها بیش از چند ماه است که در بازار حضور دارند. بنابراین آنچه که آمار سود و درآمد TUL را نشان میدهد تنها آمار بسیار اندکی از سود و فروش اصلی ای ام دی میباشد.

با وجود موجودی کارتهای گرافیکی سری Radeon RX 5700 که در نهایت رشد جدی در کانال قبل از تعطیلات نشان می دهد ، AMD و همکاران AIB به وضوح انتظار دارند که در تعطیلات پایان سال گرافیک های بسیاری از سری Navi را به فروش برسانند. در حقیقت ، اگر AIB ها موفق به اضافه شدن رشد سه رقمی دیگری در بالای درآمدهای دوبرابر خود شوند ، تعجب نخواهیم کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.