با خرید کارت گرافیک سری Radeon RX 5000 بازی هدیه بگیرید

کمپانی AMD حداکثر 3 بازی را با خرید کارتهای گرافیک سری RX 5000 ، از جمله بازی Resident Evil 3 و بازی Monster Hunter World: Iceborne را به مشتریان هدیه میدهد.

AMD با ارائه مجموعه جدیدی از بازی های رایگان برای کسانی که کارتهای گرافیکی سری Radeon RX 5000 را خریداری می کنند ، در ماه فوریه پیشنهاد “Raise the Game” خود را برای مشتریان خود مجدد به ارمغان میاورد. پیش از این AMD بازی هایی مانند Borderlands 3 ، Ghost Recon Breakpoint و Outer Worlds را برای کسانی که کارتهای RX 5000 یا پردازنده های Ryzen خریداری کرده بودند ، ارائه می داد. این پیشنهاد در تاریخ 31 دسامبر به پایان رسید (با شرکت کنندگان تا 31 ژانویه برای بازخرید کدها) ، اما به نظر می رسد این تبلیغات به اندازه کافی موفق بود که دوباره انجام شود و اینبار AMD قصد دارد اینکار را با بازی های جذاب تری ادامه دهد.

در حالی که AMD هنوز تبلیغ جدیدی از Raise the Game را منتشر نکرده است ، ظاهراً VideoCardz جزئیات اولیه را در اختیار دارد. اگر یک Radeon RX 5700 یا 5700XT خریداری کنید ، Resident Evil 3 و Monster Hunter World: Iceborne را دریافت خواهید کرد ، در حالی که کسانی که RX 5500 XT خریداری می کنند ، Resident Evil 3 ، Warcraft III: Reforged و Ghost Recon Breakpoint را دریافت می کنند. در همین حال ، تمام خریدهای کارتهای گرافیکی RX 500 و 5000 ، سه ماهه رایگان اشتراک Xbox Game Pass را دریافت خواهید کرد.

البته در این بین خبر ناراحت کننده ای نیز داریم به نظر می رسد RX 5600 XT در این تبلیغات حضور ندارد.دلیل این مسئله را ما نمیدانیم اما ممکن است سری 5600 بلافاصله پس از اعلام رسمی تبلیغات درج شود (ما همچنین نمی دانیم که آیا پردازنده های Ryzen این بار شامل می شود).

این پیشنهاد قطعاً برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در کارت گرافیک های سطح بالا هستند بسیار مناسب است. مطمئناً کارتهای گرافیکی رده بالا گران هستند ، اما نزدیک به 200 دلار از بازی های رایگان چیزی نیست که بتوانید از آن چشم پوشی کنید.

رویداد Raise the Game طبق گزارش ها در تاریخ 4 فوریه شروع می شود و تا 25 آوریل ادامه خواهد یافت. افرادی که کارت گرافیک مورد تایید AMD را انتخاب می کنند ، باید تا 25 ماه مه کدهای بازی رایگان خود را دریافت کنند. شما چی فکر میکنید؟ آیا این نوع تبلیغات در واقع تصمیمات خرید شما را تغییر می دهد؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.