• صفحه اصلی
  • >
  • ویدیو ها
  • >
  • شایعه:ممکن است به زودی مادربرد های ارزان قیمت سری B550 برای پردازنده های RYZEN عرضه شوند

شایعه:ممکن است به زودی مادربرد های ارزان قیمت سری B550 برای پردازنده های RYZEN عرضه شوند

پردازنده های سری AMD RYZEN 3000 مدتی است که عرضه شده اند و کمپانی AMD با این سری دوران خوشی را سپری میکند اما خود ما هم قبول داریم محدودیت هایی برای این سری وجود دارد که میتواند فروش سری 3000 را دچار مشکل کند به طور مثال در بازار ایران پردازنده های سری رایزن تنها به صورت باندل با مادربرد به فروش میرسند یا مدل های رده بالا از رده 3600 و 3600X به بالا با مادربرد های بسیار گران قیمت به فروش میرسند.
یا در نقاط مختلف جهان تمامی مصرف کنندگان برای استفاده از سری 3000 مجبورند یا به چیپست X570 مراجعه کنند و یا مجبور به بروزرسانی بایوس مادربرد های B450 و A320 هستند.اما آن روز ها به پایان رسید.

مشخصات منتشر شده از مادربرد B550A توسط PCGamesN بسیاری از مصرف کنندگان را امیدوار کرده به زودی سری B550 عرضه شود،سری ارزان قیمتی که میتواند بسیار به مصرف کنندگان در تهیه دسکتاپ متناسب با پردازنده و مادربرد AMD کمک کند.
این اطلاعات منتشر شده نشان از پشتیبانی PCIe 4.0 و VRM های کافی برای اورکلاک بدون مشکل پردازنده های سری 3000 دارد.
هرچند این نکته جالب است: شما نمی توانید فعلا به فروشگاه ها یا سایت های عرضه قطعات بروید و آنها را انتخاب کنید.

در حقیقت ، به نظر می رسد اکنون این مادربردها برای مدتی در دسترس سازندگان رایانه های شخصی و سیستم های اسمبل شده خواهند بود ، با SI (سیستم یکپارچه) مانند CyberPower PC آنها را در دسکتاپ های آماده خود ارائه می دهند ، و مادربردها را به عنوان برد اختصاصی خود معرفی می کنند. کانال یوتیوب Tech YouTube Gamers Nexus ساخت یکی از رایانه های CyberPower را با یکی از این مادربردها نصب کرد و بیشتر به جزئیات اشاره کرد.

براساس این گزارش TechPowerUp ، نتیجه می گیریم که ممکن است این یک برد از B450 باشد که حالا دارای قابلیت PCIe 4.0 است.درست بعد از عرضه پردازنده هایی مانند Ryzen 9 3900X که در ژوئیه سال 2019 خط تولید آنها راه اندازی شداطلاعاتی از مادربرد “AsRock B550AM Gaming” منتشر شد که ممکن است فقط یک برد تبلیغاتی ازB450 باشد.میدانیم که مادربرد های B550 مدتهاست که در اختیار بعضی کمپانی ها مانند HP برای استفاده در دسکتاپ های (OEM) قرار دارد اما هنوز این اطلاعات کم برای کاربران نگران کننده است.

در هر صورت ما امیدواریم که در مدت زمان کوتاهی قفسه های فروشگاه ها و سایت ها آماده عرضه این مادربرد ها باشند.مادربرد هایی که از قابلیت های مدرن AMD پشتیبانی میکنند و قیمت مناسبی دارند و ضمنا نیازی به بروزرسانی بایوس ندارند و میتوانند با پردازنده های سری 3000 کاملا سازگار باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.