• صفحه اصلی
  • >
  • محصولات
  • >
  • شایعه:پردازنده های سری Ryzen 4000 Renoir جهت عرضه توسط خرده فروش هلندی Centralpoint قیمت گذاری شدند

شایعه:پردازنده های سری Ryzen 4000 Renoir جهت عرضه توسط خرده فروش هلندی Centralpoint قیمت گذاری شدند

به نظر میرسه انتظار طولانی مدت برای عرضه پردازنده های سری Ryzen 4000 Renoir سرانجام به پایان رسیده. خرده فروش هلندی Centralpoint پردازنده های مختلفی را برای سفارش با زمان عرضه در تاریخ 17 ژوئیه تنظیم کرده اما مهم است که توجه داشته باشید خرده فروشان در گذشته مشخصات و قیمت گذاری و زمان عرضه را با تغییراتی در اطلاعات محصول ذکر کرده اند ، به این معنی که این لیست ها می تواند متفاوت از آنچه که در زمان عرضه به دست مصرف کنندگان میرسد باشد.

شایعات عرضه سری Renoir اکنون چند ماه است که بدون توقف دست به دست میشود. دیگر اطلاعاتی وجود ندارد که ما درباره APU های دسکتاپی 7 نانومتری آینده ندانیم.

Centralpoint در لیست خود اطلاعاتی را از پردازنده های Ryzen 7 Pro 4750G ، Ryzen 5 Pro 4650G و Ryzen 3 Pro 4350G ذکر کرده. پردازنده های فوق الذکر ظاهراً نسخه های Pro از سری مدل های اصلی هستند و ویژگی های خاصی را به ارمغان می آورند. اما اگر دقیق تر به مشخصات نگاه کنیم مدل های Pro به غیر از بعضی ویژگی ها مشابه با تراشه های غیر Pro هستند.

پردازنده های Ryzen 7 Pro 4750G و Ryzen 5 Pro 4650G به ترتیب APU های هشت هسته ای و شش هسته هستند ، در حالی که Ryzen 3 Pro 4350G به یک طراحی چهار هسته ای پایبند است. در این نسل از APU ها ، AMD امکان دسترسی همزمان چند رشته ای (SMT) را بر روی همه APU ها ، حتی در مدل پایه Ryzen 3 فراهم کرده است.

مشخصات صفحات محصول Centralpoint مطابق با اطلاعات قبلی فاش شده است. طبق گزارش ها ، مدل های هشت هسته ای ، شش هسته ای و چهار هسته ای دارای سرعت فرکانس تقویتی تا 4.4 گیگاهرتز ، 4.3 گیگاهرتز و 4.1 گیگاهرتز هستند همچنین پردازنده Ryzen 7 Pro 4750G دارای 12 مگابایت حافظه Cache و پردازنده Ryzen 5 Pro 4650G دارای 11 مگابایت حافظه Cache و در نهایت پردازنده Ryzen 3 Pro 4350G دارای 6 مگابایت حافظه Cache هستند.

قیمت Ryzen 7 Pro 4750G و Ryzen 5 Pro 4650G و Ryzen 3 Pro 4350G به ترتیب 370 دلار ، 252 دلار و 177 دلار است که البته بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده قیمت ها بسیار شیب دار به نظر می رسند ، اما مهم است که این نکته را برجسته کنیم که سخت افزارها اغلب در خارج از ایالات متحده گران تر هستند. علاوه بر این ، ما نمی توانیم مطمئن باشیم که قیمت های Centralpoint دقیق و نهایی باشند و باید تا زمان قیمت گذاری رسمی AMD صبر کنیم.

قبل از امروز ، ما تصوری در مورد اینکه چه موقع پردازنده های Renoir عرضه شوند نداشتیم. Centralpoint مطمئناً به کاهش بازه زمانی کمک کرده است. ظاهراً این فروشگاه پیش بینی کرده است که تا 17 ژوئیه این سه سری پردازنده را در انبار موجود خواهد داشت ولی اگر این خبر حقیقت داشته باشد بدان معنی است که به زودی AMD خط تولید عرضه خانواده Renoir را راه اندازی میکند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.